Kursy intensywne

Intensywny kurs języka niemieckiego - Warszawa i okolice

Proponujemy intensywny kurs niemieckiego na wszystkich poziomach, także z uwzględnieniem języka branżowego. Świetny dla osób przygotowujących się do wyjazdu do Niemiec, Szwajcarii lub Austrii lub także chcących podjąć pracę z firmą stawiającą warunek znajomości języka niemieckiego.

Prowadzimy zajęcia w małych grupach po 3-6 osób lub indywidualnie. Intensywny kurs niemieckiego charakteryzuje częstotliwość zajęć, która pozwala na szybkie postępy. Naszym założeniem są spotkania 3 razy w tygodniu po 60 lub 90 min.

Intensywny kurs języka niemieckiego rozpoczyna się określeniem poziomu – test diagnozujący + rozmowa. Jeśli nigdy nie miałeś kontaktu z językiem niemieckim startujemy od podstaw. Intensywny kurs niemieckiego przewidziany jest także dla takich kursantów.

  

Jeden semestr przy intensywnej częstotliwości zajęć pozwoli na podniesienie twojej sprawności językowej o jeden poziom:

- Od niemówiących do rozumiejących i posługujących się prostym słownictwem i strukturami gramatycznymi, ale komunikatywnie.

- Od stawiających pierwsze kroki po swobodnie mówiących prostym zrozumiałym językiem pozbawionym błędów.

- Od średniaków po płynie posługujących się zaawansowanym językiem niemieckim.

  

Intensywny kurs niemieckiego: miejsce zajęć Warszawa – Bemowo ul. Dywizjonu 303 lub lokalizacyjnie dostosowujemy się do preferencji kursantów

Kursy niemieckiego dla wszystkich poziomów

Start kursów: początek każdego miesiąca

Zajęcia grupowe i indywidualne

Szczegóły: biuro.sprichdeutsch@wp.pl

Tel: 606 137 400

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus