Kursy intensywne

Intensywny kurs języka niemieckiego - Warszawa i okolice

Proponujemy intensywny kurs niemieckiego na wszystkich poziomach, także z uwzględnieniem języka branżowego. Świetny dla osób przygotowujących się do wyjazdu do Niemiec, Szwajcarii lub Austrii lub także chcących podjąć pracę z firmą stawiającą warunek znajomości języka niemieckiego.

Lekcje niemieckiego w małych grupach po 3-6 osób lub indywidualnie. Intensywny kurs niemieckiego charakteryzuje częstotliwość zajęć, która pozwala na szybkie postępy. Naszym założeniem są spotkania 3 razy w tygodniu po 60 lub 90 min.
Intensywny kurs języka niemieckiego rozpoczyna się określeniem poziomu – test diagnozujący + rozmowa. Jeśli nigdy nie miałeś kontaktu z językiem niemieckim startujemy od podstaw. Intensywny kurs niemieckiego przewidziany jest także dla takich kursantów.

Jeden semestr przy intensywnej częstotliwości lekcji niemieckiego pozwoli na podniesienie twojej sprawności językowej o jeden poziom:
- Od niemówiących do rozumiejących i posługujących się prostym słownictwem i strukturami gramatycznymi, ale komunikatywnie.
- Od stawiających pierwsze kroki po swobodnie mówiących prostym zrozumiałym językiem pozbawionym błędów.
- Od średniaków po płynie posługujących się zaawansowanym językiem niemieckim.

Intensywny kurs niemieckiego: miejsce zajęć Warszawa – Bemowo ul. Dywizjonu 303 lub lokalizacyjnie dostosowujemy się do preferencji kursantów

Kursy niemieckiego dla wszystkich poziomów – lipiec 2022

gr. A1 poniedziałki – środy 17:00-19:00

gr. A2 wtorki – czwartki 18:00 – 20:00

gr. B1 środy – piątki 17:00-19:00

gr. B2 wtorki – czwartki 19:00-21:00

gr. C1 wtorki – czwartki 18:00-20:00

Szczegóły: biuro.sprichdeutsch@gmail.com

Tel: 606 137 400

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus