Kursy indywidualne

Kursy indywidualne - Warszawa i okolice

Niemiecki indywidualnie z indywidualnie dobranym lektorem SPRICH DEUTSCH przeznaczona jest dla osób zdecydowanych poczynić szybkie postępy. Zachęcamy szczególnie tych, którzy cenią sobie 100% uwagę nauczyciela w pełni poświęcającego się potrzebom jednego słuchacza. Niemiecki indywidualnie to właśnie taka forma realizacji procesu nauczania.

Indywidualne lekcje niemieckiego oparte są na programie nauczania opracowanym na podstawie testu poziomującego oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Niemiecki indywidualnie – jego zdecydowaną zaletą jest maksymalne wykorzystanie czasu zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Indywidualne lekcje sprawiają, że proces nauczania staje się efektywniejszy i szybszy. Dodatkową zaletą indywidualnych kursów języka niemieckiego w SPRICH DEUTSCH jest fakt, że to Ty wybierasz dzień i godziny nauki. Wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Poziom oraz zakres języka, którego będziesz się uczył w ramach niemiecki indywidualnie, zależy tylko od Twoich preferencji i oczekiwań.

Miejsce zajęć: Warszawa – Bemowo ul. Dywizjonu 303 lub lokalizacyjnie dostosowujemy się do preferencji kursanta

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus