Kursy dla dzieci

Kursy dla dzieci - Warszawa i okolice

Język niemiecki dla dzieci to kursy nastawione na ruch i kreatywne myślenie. Gry, scenki teatralne, zajęcia plastyczne, muzykowanie, rodowici mówcy jako lektorzy – wszystko to sprawia, że dzieci przyswajają język niemiecki intuicyjnie tak jak ojczysty. Język niemiecki dla dzieci z SPRICH DEUTSCH to gwarancja sukcesu.

Co charakteryzuje zajęcia niemiecki dla dzieci? Im wcześniej zaczniemy uczyć się języka obcego, tym łatwiej przebiega proces jego przyswajania. Edukacja wśród dzieci i młodzieży przebiega bardzo różnorodnie – jedni pochłaniają wiedzę szybciej, inni trochę wolniej. Gdy Uczeń zacznie się nudzić na zajęciach – zniechęcenie do języka jest wręcz gwarantowane.

Dlatego ofertę dotyczącą niemieckiego dla dzieci w SPRICH DEUTSCH dzielimy na zajęcia w grupie oraz na indywidualne kursy języka niemieckiego. Wybór dokonywany jest wyłącznie w zależności od preferencji dziecka i rodziców.

Język niemiecki dla dzieci to nauka poprzez zabawę. Wykorzystujemy różne formy aktywizujące dostosowane do wieku uczestników kursu niemiecki dla dzieci. Chcemy, aby spotkania z naszym lektorem były swoistą przygodą i inspiracją w podróży po krajach niemieckojęzycznych. Najmłodsi nie tylko w przyjemny sposób uczą się języka niemieckiego, ale także nabywają umiejętność współpracy z rówieśnikami. Takie są nasze zajęcia w ramach język niemiecki dla dzieci.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus

Nabór na kursy semestralne wiosenne do grup na wszystkich poziomach

Start kursów 19.02.2018 r.

Jeden poziom w jeden semestr

24 zajęcia/90 min

Przy zapisie do końca stycznia atrakcyjne rabaty

Potwierdź udział: biuro.sprichdeutsch@wp.pl