Kursy dla dzieci

Kursy dla dzieci - Warszawa i okolice

Język niemiecki dla dzieci to lekcje niemieckiego nastawione na ruch i kreatywne myślenie. Gry, scenki teatralne, zajęcia plastyczne, muzykowanie, rodowici mówcy jako lektorzy – wszystko to sprawia, że dzieci przyswajają język niemiecki intuicyjnie tak jak ojczysty. Język niemiecki dla dzieci z naszą szkołą niemieckiego SPRICH DEUTSCH to gwarancja sukcesu.

Co charakteryzuje lekcje niemieckiego dla dzieci? Im wcześniej zaczniemy uczyć się języka obcego, tym łatwiej przebiega proces jego przyswajania. Edukacja wśród dzieci i młodzieży przebiega bardzo różnorodnie – jedni pochłaniają wiedzę szybciej, inni trochę wolniej. Gdy Uczeń zacznie się nudzić na zajęciach – zniechęcenie do języka jest wręcz gwarantowane.

Dlatego ofertę dotyczącą niemieckiego dla dzieci w SPRICH DEUTSCH dzielimy na zajęcia w grupie oraz na indywidualne kursy języka niemieckiego. Wybór dokonywany jest wyłącznie w zależności od preferencji dziecka i rodziców.

Język niemiecki dla dzieci to nauka poprzez zabawę. Wykorzystujemy różne formy aktywizujące dostosowane do wieku uczestników kursu niemiecki dla dzieci. Chcemy, aby spotkania z naszym lektorem były swoistą przygodą i inspiracją w podróży po krajach niemieckojęzycznych. Najmłodsi nie tylko w przyjemny sposób uczą się języka niemieckiego, ale także nabywają umiejętność współpracy z rówieśnikami. Takie są nasze lekcje w ramach język niemiecki dla dzieci.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus